Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Ansattoversikt


Videregående skoler - Hadeland videregående skole

Ansatte i avdelingen Hadeland videregående skole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Marthe Dawes Albrigtsen
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Berthe Marie Hvinden Alm
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Kari Nesbakken Alm
Lærer i fysikk og matematikk 61 31 77 00
Leif Kristian Alm
Lærer i byggfag 61 31 77 00
Pål Alm
Lærer i idrettsfag og økonomi 61 31 77 00
Inger Marit S. Amlie
Lærer i historie, sosiologi og engelsk 61 31 77 00
Odd Magnus Andreassen
Lærer elektrofag 61 31 77 00
Hege Arntzen
Renholder 61 31 77 00
Meseret Asmelash
Lærer i elektrofag og matematikk 61 31 77 00 900 22 232
Roy Aurlund
Avdelingsleder, HO og RM 61 31 77 12 481 68 775

Avdelingsleder for Helse- og oppvekstfag (HO) og Restaurant- og matfag (RM).

Per Ballangrud
Lærling 61 31 77 00
Silje Ruud  Bartnes
Lærer i norsk og engelsk 61 31 77 12
Pia Sandved Berg
Lærer i historie 61 31 77 00
Finn Berger
Lærer restaurant- og matfag 61 31 77 00
Bente Bergstrøm
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
John Erling Berven
Renholder 61 31 77 00
Unni Berven
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Unni Bjarkøy
Lærer teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Egil Bjørgeengen
Renholder 61 31 77 00 419 27 621
Janne Mette Bjørgeengen
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Aleksander Løchsen Bjørnerud
Lærer i fransk og engelsk 61 31 77 00
Corentin Bohl
Renholder 61 31 77 00
Margrethe Bonesvoll
Lærer i naturfag og matematikk 61 31 77 00
Kristin H. Brandrud
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Charlotte Bredesen
Vernepleier 61 31 77 00
Eli Anita Breisjøberg
Avdelingsleder, ID, MDD og MK 61 31 77 13 917 53 077

Avdelingsleder for Idrettsfag (ID), Musikk, dans og drama (MDD) og Medier og kommunikasjon (MK).

Solveig Kalstad Brenden
Lærer i naturfag 61 31 77 00
Lajla Bækken Bruun
Sosialpedagogisk rådgiver 61 31 77 00 950 34 365
Berit Thaulow Brørby
Vaktmester 61 31 77 33 905 19 576
Tom Ivar Bråthen
Lærer i matematikk 61 31 77 00
Eirik Dybvik Bøhn
IKT-systemansvarlig 61 31 77 31 928 05 794
Synnøve Mollan Bølset
Lærer i medier og kommunikasjon 61 31 77 00
Elisabeth Corneliussen
Renholder 61 31 77 00
Ingvild Øien Dammen
Lærer i byggfag 61 31 77 00
Hans Dehlimarken
Lærer i naturfag, geografi og matematikk 61 31 77 00
Trine Djupvik
Lærer i historie og samfunnsfag 61 31 77 00
Bjørn Erik Dokken
Lærer i matematikk 61 31 77 00
Elisabeth Dokken
Lærer i norsk 61 31 77 00
Marit Kleppe Egge
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Ann Beate Solstad Eide
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Rolv Olav Eide
Logoped 61 31 77 39 480 93 415

Logoped MNLL

Elisabeth Ellefsrud
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Tone Helene Elsrud
Renholder 61 31 77 00
Jorunn Eriksen
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Therese Kinzler Eriksen
Vernepleier 61 31 77 00
Ann-Herborg Fagerli
Lærer i engelsk 61 31 77 00
Torunn Finnerud
Lærer i medier og kommunikasjon 61 31 77 00
Børge Finstad
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Trude Grande Fjellbirkeland
Lærer 61 31 77 00
Kaja Fjordheim
Vaktmester 61 31 77 33 911 53 768
Ivar Follestad
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Elevassistent 61 31 77 00
Rolf  Fugleberg
Miljøkoordinator 61 31 77 00 951 89 231
Eivind Førland
Elevassistent 61 31 77 00
Kai Gaarder
Helserådgiver 61 31 77 00 993 01 023
Kari-Marthe Gamkinn
Lærer i musikkfag 61 31 70 00
Grethe Ghanizadeh
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Tone Gjertsen
Renholder 61 31 77 00
Wenche Granlien
Elevassistent 61 31 77 00
Runhild Grini
Lærer i naturfag, biologi og geografi 61 31 77 00
Kari Lise Grønnæss
Saksbehandler, eksamensmedarbeider. 61 31 77 03
Inger Hvinden Grønvold
Lærer i spansk, it og superbruker IKT 61 31 77 00
Heidi Haakenstad
Kantineleder og lærer i restaurant- og matfag 61 31 77 00 913 21 656
Øyvind Hagen
Lærer i norsk 61 31 77 00
Monika Egeland Hammer
Lærer, karriere oppland 61 31 77 45 911 01 373
Åse Solveig Hammeren
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Jorid Synnøve Hansen
Kantinemedarbeider 61 31 77 00
Karianne Hansen
Lærer i byggfag 61 31 77 00
Lars Emil Hasle
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Kristin Grøttveit Haslestad
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Kjetil Hatlebrekke
Renholder 61 31 77 00
Åse Berven Hatlebrekke
Lærer i norsk 61 31 77 00
Jeanette Haugen
Lærer i restaurant- og matfag 61 31 77 00
Ellen Bolken Heier
Lærling i byggdrifterfaget 61 31 77 00
Christian  Heieren
IKT-medarbeider 61 31 77 30 918 80 562
Erik Heimdal
Renholder 61 31 77 00
Siw Merethe Olsen Helgesen
Lærer i matematikk, kjemi og biologi 61 31 77 00
Nina F. Henriksen
Lærer i elektrofag 61 31 77 00
Kato Hoelsveen
Lærer i tysk og samfunnsfag 61 31 77 00
Hanne Elisabeth Hovden
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Steffen Hurum
Sekretær, arkiv og servicetorget 61 31 77 04
Inger Hvalby
Lærer i norsk og samfunnsfag 61 31 77 00
Reidun Hvattum
Lærer i norsk 61 31 77 00
Aud Jorun Hvinden
Lærer og superbruker IKT 61 31 77 00
Hilde Kristin Hømann
Lærling i barne- og ungdomsarbeiderfag 61 31 77 00
Stine Sjøblom Jacobsen
Lærer i byggfag og matematikk 61 31 77 00
Jørn Erik Johansen
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Marianne Johansen
Lærer i byggfag 61 31 77 00
Øyvind  Johansen
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Rune Kalleberg
Kantinemedarbeider 61 31 77 00
Karoline Kand
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Børge Karlsen
Elevassistent 61 31 77 00
Turid Karlsen
Lærer i rettslære 61 31 77 00
Mette Karlsrud
Lærer i religion, engelsk og historie 61 31 77 00
Ingvild Sjögren Karsrud
Vaktmester 61 31 77 33 408 81 327
Frank Erling Kisen
Lærer i spansk, historie og religion 61 31 77 00
Inger Støen Kleppe
Lærer i matematikk og norsk 61 31 77 00
Henning Klevmark
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Kjell Andre Knutsen
Lærer i norsk og engelsk 61 31 77 00
Gitte Koller
Elevassistent 61 31 77 00
Bjørg Målfrid Koppervik
Tilretteleggingsleder 61 31 77 14 901 17 272
Anne Berit Kristensen
Økonomi- og driftsleder, avdelingsleder SS 61 31 77 15 916 26 315

Økonomi- og driftsleder og avdelingsleder for Service og Samferdsel (SS).

Bente G. Kristoffersen
Renholder 61 31 77 00
Anne Lise Larsson
Rådgiver, økonomi 61 31 77 00
Stine Lekanger
Lærer i engelsk 61 31 77 00 974 08 382
Terje Ragnvald Lerberg
Lærer i elektrofag 61 31 77 00
Gunnar Liaklev
Lærer i matematikk 61 31 77 00
Bjørn Ivar Ludvigsen
Lærer i matematikk og it 61 31 77 00
Svein Ludvigsen
Lærer i spansk 61 31 77 00
Oscar Eduardo Mendoza
Elevassistent 61 31 77 00
Lærer 61 31 77 00
Linda Mikkelsen
Ledende renholder 61 31 77 34 988 49 981
Åse Mikkelsen
Lærer i norsk og engelsk 61 31 77 00
Lærer i medier og kommunikasjon 61 31 77 00
Kari Ingeborg Molden
Lærer i restaurant- og matfag 61 31 77 00
Aslaug Bjørbæk Myhrvold
Vaktmester 61 31 77 33 995 34 918
Svein Myrdahl
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Steffen Mørtvedt
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Steinar  Narum
Yrkesfagmotivator 61 31 77 00
Kikka Nauste
Avdelingsleder studiespesialiserende og fellesfag 61 31 77 17 974 61 490
Anne Klæstad Nielsen
Avdelingsleder studiespesialiserende og fellesfag 61 31 77 18 915 97 210

 Ansvar: Norsk, samfunnsfag og språk.

Arnfinn Nilsen
Renholder 61 31 77 00
Hilde Nilsen
Lærer i engelsk 61 31 77 00
Olav-Inge Nordbotten
Assisterende rektor 61 31 77 00 472 61 173
Stein Olaf Nordli-Henriksen
Lærer i elektrofag 61 31 77 00
Roy Arne Nordmarken
Saksbehandler, HR og personal 61 31 77 05
Irene Nordy
Lærer 61 31 77 00
Stine Nygård
Lærer i musikkfag, norsk og religion 61 31 77 00
Mette Nyheim
Fagkoordinator og lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Heidi Nyhus
Lærer 61 31 77 00
Olaug Solberg Nymoen
IKT-ansvarlig 61 31 77 29 926 01 715
Geir Nysveen
Lærer i norsk 61 31 77 00
Anne Christine Næss
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Ann Kristin Olaussen
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Christopher Olsen
Lærer i restaurant- og matfag 61 31 77 00
Kari Opseth
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Steinar Raknerud
UOY-rådgiver 61 31 77 19 922 12 300

Utdannings- og yrkesrådgiver.

Gro Redner
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Britt Ingeborg Høghaug Remmen
Lærer i byggfag og matematikk 61 31 77 00
Iver Gjin Rimås
Lærer i helse- og oppvekstfag 61 31 77 00
Eva Ringen
Lærer 61 31 77 00

Lærer i samfunnsfag, historie, religion, sosiologi og sosialantropologi, geografi og politikk og menneskerettigheter.

Stine Helene Dedekam Roen
Lærer i norsk 61 31 77 00
Camilla Nygård Romsaas
Lærer i matematikk 61 31 77 00
Elisabeth Rongved
Lærer i medier og kommunikasjon 61 31 77 00
Bjørnar Rudsengen
Lærer i engelsk, samfunnsfag og norsk 61 31 77 00
Ole Gulbrand Rudsengen
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Cecilie Rød
Lærer i norsk og engelsk 61 31 77 00
Knut Iver Rødstøl
Lærer musikkfag 61 31 77 00
Haldor Røyne
Lærling IKT 61 31 77 00
Markus Olsen Sagbakken
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Thomas Sanger-Elnæs
Lærer i norsk og geografi 61 31 77 00
Anne Marte Skari
Lærer i naturfag 61 31 77 00
Rønnaug Skorem
Lærer i engelsk og historie 61 31 77 00
June Sletta
Teknisk leder 61 31 77 32 414 50 139

Vaktmester.

Lars Smedsrud
Lærer 61 31 77 00
Aud Solberg
Elevassistent 61 31 77 00
Terje Solhaug
Lærer 61 31 77 00
Inger Lise Staff
Lærer i byggfag 61 31 77 00
Geir Martin Steinsli
Bibliotekar Gran bibliotek 61 39 22 56

Kontaktperson for elever og lærere ved Biblioteket på Gran.

Aslak Storaker
Lærer i musikkfag 61 31 77 00
Øyvind Sundsvalen
Avdelingsleder TIP, bygg og elektro 61 31 77 20 958 88 887

Avdelingsleder for Teknikk og industriell produksjon (TIP), Bygg- og anleggsteknikk og Elektrofag.

Petter Vindorum Sveen
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Aleksandra Swigon
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Piotr Swigon
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Lars Theodor Sæthre
Saksbehandler, økonomi, arkiv, servicet. og elev 61 31 77 07
Rigmor Fredriksen Sørbekk
Lærer i tysk og matematikk 61 31 77 00
Kristen Sørlie
OT-rådgiver oppfølgingstjenesten 61 31 77 21 481 37 213

Rådgiver i Oppfølgingstjenesten.

Gunn Elisabeth Alm Thoresen
Lærer i fransk og engelsk 61 31 77 00
Marit Wien Tollefsrud
Lærer i teknikk og industriell produksjon 61 31 77 00
Knut Arne Tunsli
Lærer i service og samferdsel 61 31 77 00
Knut Arne Tørud
Lærer i idrettsfag 61 31 77 00
Asgaut Undheim
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfag 61 31 77 00
Alexandra Iversen Uthuslien
Lærer i rettslære 61 31 77 00
Lærer i tysk 61 31 77 00
Nora Graciela Weiseth
Oppfølgingstjenesten 61 31 77 22 480 26 185
Johnny Werner
Lærer i byggfag og samfunnsfag 61 31 77 00
Ragnar Wolden
Lærer i fransk og engelsk 61 31 77 00
Ida Marie Wullum
Rektor 61 31 77 10 994 90 644
Soon Elisabeth Øhrling
Lærer i elektrofag 61 31 77 00
Inge Østrem
Elevassistent 61 31 77 00
Lærer i matematikk, naturfag og kjemi 61 31 77 00
Monica Øverlier
Login for redigering