Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Elevråd

Elevrådet jobber med alt som har med skolemiljøet å gjøre.

Leder: Jonas Haakenstad 3ID   
Nestleder: Erik Linnerud  1STB  
Sekretær: Tove Kristine Martinsen 3STB  

Det skal velges en elev for hver klasse som er klassens representant i elevrådet. Blant elevrepresentantene skal det velges en elevrådsrepresentant fra hvert utdanningsprogram som skal sitte i elevrådsstyret.  I tillegg skal representanten ha en vararepresentant. Rektor er skolens kontaktperson i elevrådet. 

Elevrådet jobber med alt som har med skolemiljøet å gjøre. Elevrådet har kontor på rom A258 i 2. etasje.

Elevrådet Hadeland videregående skole 2017/2018  - Klikk for stort bildeElevrådet Hadeland videregående skole 2017/2018 Hadeland videregående skole

Navn Klasse
Styremedlemmer
Jop David Tut Lam 1BAA
Luv-Ekam Jassal Singh  1ELA
Hanna Rødstøl 1HSH
Marius Bølset Gisleberg 3MDD
Marthe Lund  2MEM
Elisabeth Bryhn Reitan  1RM
Emilie Linstadhagen  2RLV
Nora Linstad  2STA
Kristian Borge Johansen  1TIPA


Tillitselever og vararepresentanter for hver klasse

Utdanningsprogram Tillitselev Vara
VG1    
BA-A Jop David Tut Lam  Anna Tonette Johnsen 
BA-B Jonas Tvetbråten   Edosa  Dean Eguamwense
BA-C Martinius Gjerde Marthinsen Lars Erik Nordberg 
EL-A Luv- Ekam Singh Jassal  Guldbrand Gisleberg
EL-B Laurits Overn Hvaleby Simen Andrè Frog Finøen
HS-A Maud Elise Bredgaten Grønberg Mari Morstad
HS-B Karianne Rønningen Otilie Bildengjerdingen
HS-H Hanna Rødstøl Madeleine Bratlistuen
HTA Niklas  Espen Thor Bækkelund  Marte Karlsrud Kleiven
HTB Robin Fredrikstad  Sveinn Runar Petursson
HTC Vemund Sparby Iversen Anniken–Iren Hansen Heyerdahl 
HTD    
ID Matheus Holmvik Kolstad  Kristoffer Krakk
1MD-M Anne-Mette Ørnes  Pia Synnøve Lyng Rudsengen 
1ME Markus Knutsson Gulbrandsen Jesper Eraker Hole
RM-A Elisabeth Bryhn Reitan Christine Hjeldnes
SS-A Mathias Bådstad Haraldsen Lise Maren Molden
SS-B Sandra Ingstad Bjerkås Yafet Isak Ghebrezgabiter
SS-C Birk Lillejordet Vatne Prithak Thapa 
SS-D Teklemichael Ghebremedhin Ghebregergis Abdiwali Ahmed Mohamud 
STUSP-A Arne Mathias Hagen Julie Seh Ra Lee Mala
STUSP-B Erik Linnerud Jasper Leijenaar Karlsen 
STUSP-C Even Karlsen Trontveit  Ole Gustav Morstad 
TIP-A Kent Thomassen Gjerdingen  Kristian Borge Johansen
TIP-B Trym Odin Espelien Egge   
TIP-C    
VG2    
BYG A Nikolai Brænden Westhagen Sander Petersbakken
BYG B Henrik Gunnerud Remi Alexander Mæhlum
ELDEL2 Hallvard Berg  Baysangur Zelimkhanovitsj Umarov 
ELELE2 Henrik Wirstad Støen Lawrence Aaron Derit
HSBUA2 Camilla Halvorsen Gudbrandsen Maja Isabella Eriksson 
HSHEA2 Amalie Midteide Saltnes John Petter Eriksen Dokmo
 IDR2 Nils parken Grongstad  Lise Skiaker Hvamstad
MDDRA2 Ingunn Kvernvold Myhre  Idunn Rækken Marthinsen
MDMUS Anne Randi Nesbakken Dammen  Patrick Estensen Øvreby
MEM Marthe Lund Synnøve Johnsrud Svendsen
RMKOS2 Thea Skulterud Fallang  Sarah Emilie Fossum 
SSRLV2 Emilie Lindstadhagen Mari Brænden Staxrud
SSSSS2 Simen Bronn Aaslund Snorre Stensland Paulsen
STUSP-A Nora Linstad Silje Emilie Orvang Aakerlund
STUSP-B Eirin Johanne Øverlier Eivind Viken 
STUSP-C    
TPKJT-A Mikkel Mortensen Johansen Sindre Haug Langli
TPKJT-B    
TPPIN2 Haavard Lund Bjørge-Nilsen Simen Nygård
VG3    
IDR3 Jonas Haakenstad Sigrid Raastad Kjørven  
MDD-Musikk Marius Bølset Gisleberg Lillebil Granseth Hermundstad
MED3 Maria Øren Hansen  Kim Andre Edissen
PBY-A Alexander Simon Svendsbråten Ida Lekang Røsåsen (vara for A og B)
PBY-B Caroline Molund Ida Lekang Røsåsen (vara for A og B)
STUSP-A Elsa Lossius  Anders Hulbækdal Svensbråten 
STUSP-B Tove Kristine Martinsen Lina Brevik 
STUSP-C Lars Thalian Morstad  Martin René Olderskog
Sist oppdatert 19.10.2017
Fant du det du lette etter?
Login for redigering